04 / 12 / 2015

DRUTEX organizuje sesję zdjęciową z piłkarskim trio!

W miniony wtorek, 1 grudnia 2015 roku, w Monachium przedstawiciele DRUTEX spotkali się ze swoimi trzema ambasadorami marki - Philippem Lahmem, Jakubem Błaszczykowskim i Andreą Pirlo. W swobodnej atmosferze omawiano dotychczasową współpracę i ustalano kierunki działania na przyszłość. Spotkanie było też okazją do zorganizowania specjalnej sesji zdjęciowej dla celów nowej kampanii reklamowej.

Na spotkanie do stolicy Bawarii zarówno Andrea Pirlo (Nowy Jork, USA) i Jakub Błaszczykowski (Florencja, Włochy) przybyli już ze swoich nowych miejsc zamieszkania. Tuż przed obecnym sezonem obaj zostali bowiem przetransferowani do nowych klubów, gdzie jak zgodnie przyznają, zdążyli się już zaaklimatyzować i czują się świetnie.

„Cieszymy się z dotychczasowych osiągnięć i kolejnych sportowych sukcesów naszych ambasadorów marki. Wszyscy trzej piłkarze należą do światowej czołówki futbolu. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych rezultatów naszej współpracy i jesteśmy dumni, że w swojej drużynie mamy tej rangi osobowości, w tym zeszłorocznego mistrza świata! Z całą trójką współpracujemy już od 2013 roku, a regularne spotkania, takie jak chociażby to ostatnie w Monachium, stwarzają nam możliwość  do wzmocnienia naszych wzajemnych, przyjacielskich relacji” -  stwierdził przy okazji spotkania dyrektor d/s marketingu DRUTEX,  Adam Leik.

Spotkanie stało się również pretekstem do organizacji sesji zdjęciowej z piłkarzami, która ma stanowić podstawę najbliższej kampanii reklamowej Drutex. Wyniki sesji i nowa idea działań marketingowych zostanie przedstawiona już wkrótce i zrealizowana na wybranych rynkach europejskich.

Zobacz także

Drutex w nowej siedzibie. Nowoczesny biurowiec na miarę lidera branży
Drutex w nowej siedzibie. Nowoczesny biurowiec na miarę lidera branży
Drutex przeniósł się do nowo oddanej części imponującego biurowca w Bytowie. Inwestycja o wartości ponad 60 mln zł to kolejny krok w odpowiedzi na dynamiczny rozwój firmy  zbiegający się z jubileuszem 40-lecia jej działalności.
Więcej
Drutex i FC Bayern efektownie rozpoczynają współpracę
Drutex i FC Bayern efektownie rozpoczynają współpracę
Niezwykle okazale wypadło powitanie Drutex-u jako partnera klubu Bayern Monachium – na inaugurację rozgrywek Bundesligi bawarska drużyna rozgromił RB Lipsk aż 6:0. Mecz poprzedziła wspólna konferencja prasowa championa w branży stolarki otworowej z czołowym zespołem piłkarskim na świecie, zorganizowana na Allianz Arena. 
Więcej
Dwaj liderzy łączą siły – Drutex Oficjalnym Partnerem Piłkarskiego Klubu FC Bayern!
Dwaj liderzy łączą siły – Drutex Oficjalnym Partnerem Piłkarskiego Klubu FC Bayern!
Drutex, europejski champion w branży stolarki otworowej, został Oficjalnym Partnerem Klubu Piłkarskiego Bayern Monachium, jednego z czołowych i najbardziej utytułowanych na świecie. To największe przedsięwzięcie z zakresu marketingu sportowego w 40-letniej historii polskiej firmy oraz jeden z największych projektów w światowym footballu z udziałem polskiej marki. Prestiżowa umowa jest konsekwencją przyjętej strategii budowania globalnej świadomości marki oraz rozwoju Drutex na największym w Europie i kluczowym dla niego, pod względem eksportu, rynku. 
Więcej