DRUTEX z Medalem Europejskim za drzwi aluminiowe

2021/06/29

Drutex SA po raz kolejny został uhonorowany Medalem Europejskim w prestiżowym konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Tym razem wiodący europejski producent stolarki budowlanej został doceniony za drzwi aluminiowe MB-86 SI. 

To już 32. edycja przedsięwzięcia realizowanego przez BCC pod egidą Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, którego zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja wysokich jakościowo wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski. Tegoroczną nagrodę Drutex otrzymał za drzwi aluminiowe MB-86 SI. W poprzednich latach bytowską spółkę nagrodzono m. in. za okna PVC, drzwi podnoszono-przesuwne Iglo-HS czy innowacyjne systemy rolet. 

- Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, zwłaszcza, że otrzymujemy je kolejny raz z rzędu. Dowodzi to, że realizowana od lat strategia oparta na inwestycjach w najwyższą jakość i nowoczesną technologię doskonale się sprawdza. Dzięki temu konsekwentnie umacniamy naszą rynkową pozycję, zdobywając serca klientów na całym świecie - podkreśla Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex SA. 

Drzwi nagrodzone w tegorocznym konkursie BCC są wykonane w systemie MB-86 SI. To produkt na miarę XXI wieku. Mogą być wykorzystywane  zarówno w zabudowie indywidualnej jak i w fasadach aluminiowych, a ich podwyższona izolacyjność termiczna sprawia, że mogą być dedykowane także do budownictwa energooszczędnego. Dodatkowych ich atutem jest różnorodność kolorystyczna oraz szeroka gama oferowanych wzorów wypełnień. Wszystkie drzwi zewnętrzne oferowane przez Drutex mogą być wyposażone w inteligentne systemy kontroli dostępu, pozwalające na ich otwieranie i zamykanie np. za pomocą smartfonu, tabletu czy czytnika linii papilarnych. 

Okna i drzwi aluminiowe są produkowane przez Drutex SA od 1999 roku. Firma od lat inwestująca w innowacyjne technologie tylko w ubiegłym roku uruchomiła m. in. najnowocześniejszą w Polsce i jedną z najnowocześniejszych na świecie malarnię proszkową do stolarki aluminiowej. Dzięki temu możliwe jest gwarantowanie najwyższej jakość wyrobów i optymalnej szybkości realizacji zamówień. 

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 23 czerwca br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

 

Drutex ponownie Złotą Budowlaną Marką Roku!
DRUTEX po raz siódmy z tytułem Superbrands

Zobacz także

DRUTEX po raz siódmy z tytułem Superbrands
DRUTEX od wielu lat jest jedną najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, cieszących się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Potwierdzeniem tej pozycji jest tytuł Superbrands.
Drutex ponownie Złotą Budowlaną Marką Roku!
DRUTEX, po raz kolejny został nagrodzony Złotą Budowlaną Marką Roku w kategorii „okna elewacyjne”.
DRUTEX wspiera najmłodszych adeptów żużla.
DRUTEX SA został sponsorem elitarnym Golden Boy Trophy - turnieju żużlowego o Puchar im. Zenona Plecha. Wezmą w nim udział najmłodsi adepci czarnego sportu, w tym aktualny mistrz Europy Mikkel Andersen.