29 / 06 / 2016

DRUTEX LAUREATEM TYTUŁU ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU 2016

Marka DRUTEX została laureatem tytułu Złota Budowlana Marka Roku 2016 w kategorii materiałów budowlanych za okna elewacyjne. To jedna z najważniejszych nagród w branży przyznawana w oparciu o Ranking Marek Budowlanych.

Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku 2016 oraz uroczysta gala miały miejsce w Michałowicach k. Warszawy w hotelu Venecia Palace. To kolejne prestiżowe wyróżnienia branżowe dla firmy DRUTEX.  Nagroda jest tym cenniejsza, iż przyznawana markom, które cieszą się największym zaufaniem wśród konsumentów na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Badania i ranking prowadzi i galę organizuje firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Budowlana Marka Roku jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiego sektora budowlanego.– mówi Adam Leik, Dyrektor Marketingu firmy DRUTEX. – To cenne wyróżnienie jako że przyznawane jest przez ekspertów, ludzi, którzy na co dzień pracują z markami z sektora budowlanego. Znają je, mają ogromne doświadczenie, więc wybierają produkty, które najlepiej sprawdzają się od lat. Wobec tego nie ma tu mowy o żadnym przypadkuNagroda stanowi świetne potwierdzenie naszej pozycji lidera w swoim segmencie rynku i odzwierciedla szacunek, jakim nasza marka cieszy się wśród klientów i profesjonalistów w branży.”

Zobacz także

Drutex partnerem i sponsorem głównym Dni Bytowa 2025
Drutex partnerem i sponsorem głównym Dni Bytowa 2025
Drutex partnerem i sponsorem głównym Dni Bytowa 2025 Drutex po raz kolejny wesprze organizację miejskiego święta – Dni Bytowa. Uroczystość, którą zaplanowano na drugi weekend lipca, uświetnią swoją obecnością topowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski czy Smolasty.  
Więcej
Pokaż nam historię DRUTEX – ruszamy z wyjątkową akcją!
Pokaż nam historię DRUTEX – ruszamy z wyjątkową akcją!
Zapraszamy do udziału w niezwykłej inicjatywie, w której wspomnienia tworzą historię! Szukamy archiwalnych zdjęć związanych z firmą DRUTEX wykonanych przed rokiem 2000. Mogą to być ujęcia z hal produkcyjnych, biur, budów, montaży, wydarzeń firmowych czy codziennej pracy – liczy się klimat, emocje i autentyczność.
Więcej
Drutex o efektywnym łączeniu online z offline na XV Kongresie Stolarki Polskiej
Drutex o efektywnym łączeniu online z offline na XV Kongresie Stolarki Polskiej
Za nami XV Kongres Stolarki Polskiej, jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku krajowej stolarki budowlanej, które przyciąga liderów, ekspertów i praktyków branży. W tym roku dyskutowano m.in. na temat jakże ważny w erze cyfryzacji – „Jak połączyć online z offline, aby sprzedawać więcej i drożej?”. Jednym z uczestników tego panelu był Tomasz Szymański, Dyrektor Marketingu Drutex SA.
Więcej