23 / 06 / 2025

Cooper Antone zwycięzcą V edycji Golden Boy Trophy!

Tegorocznym triumfatorem został Cooper Antone z Australii, który jako jedyny zdobył komplet 15 punktów. Marcel Zwierzyński (Polska) uplasował się na drugim miejscu z dorobkiem 14 punktów, a podium uzupełnił Bartosz Bartkowiak, który zakończył zawody z 13 punktami.
Wydarzenie zgromadziło wielu kibiców, w tym fanów z Wielkiej Brytanii, którzy od lat wspierają turniej ku czci "Super Zenona". Oprawa przypominająca dziecięce Grand Prix, międzynarodowa obsada oraz sportowa atmosfera podkreśliły wyjątkowy charakter zawodów.


– Jako firma od lat zaangażowana w rozwój młodych talentów, z dumą wspieramy inicjatywy takie jak Golden Boy Trophy. To coś więcej niż zawody – to lekcja pasji, zaangażowania i międzynarodowej współpracy. Cieszymy się, że możemy być częścią wydarzenia, które tak pięknie pielęgnuje pamięć o Zenonie Plechu i jednocześnie promuje przyszłość żużla- podkreśla Tomasz Szymański, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Z roku na rok Golden Boy Trophy zyskuje na znaczeniu, stając się jednym z najważniejszych turniejów dla młodych żużlowców w tej kategorii wiekowej. Ogromne zaangażowanie zawodników, trenerów, rodzin i sponsorów pokazuje, jak silne są wartości sportowe i pamięć o tych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii polskiego żużla. Już dziś nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Zobacz także

Rolety Drutex – wygoda i funkcjonalność w dobrym stylu
Rolety Drutex – wygoda i funkcjonalność w dobrym stylu
Nakładane rolety z PVC są wyposażone w system zintegrowany z oknem, możliwy do zastosowania w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Jednocześnie daje możliwość zabudowy od wewnątrz i z zewnątrz, dzięki czemu widoczna staje się tylko prowadnica, aluminiowy pancerz i dolna pokrywa rewizyjna. W systemie aluminiowych rolet adaptacyjnych skrzynka rolety stanowi element dekoracyjny i dzięki bogatej kolorystyce jest dopasowana do wylądu elewacji budynku. Jej uniwersalność pozwala na zastosowanie 
Więcej
Rekordowa passa FC Bayern potwierdza siłę partnerstwa z DRUTEX
Rekordowa passa FC Bayern potwierdza siłę partnerstwa z DRUTEX
Z dumą informujemy, że nasz partner – klub FC Bayern München – osiągnął kolejny imponujący wyczyn: 15 zwycięstw z rządu we wszystkich rozgrywkach. Media podkreślają, że to pierwszy raz wśród klubów z pięciu najsilniejszych lig europejskich, kiedy drużyna rozpoczyna sezon od tak długiej serii wygranych.
Więcej
Drutex na prestiżowych targach Warsaw Home & Contract 2025
Drutex na prestiżowych targach Warsaw Home & Contract 2025
Dziewiąta edycja Warsaw Home & Contract 2025 odbędzie się w dniach 22-25 października br. w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Drutex zaprezentuje się na stoisku pokazowym (Stoisko F3.34). 
Więcej