05 / 02 / 2022

Tysiące gości i Złoty Akant dla DRUTEXU

Jubileuszowe 30. targi BUDMA w Poznaniu, jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Polsce, były bardzo udane dla Drutexu. Tysiące targowych gości doceniło prezentowaną ofertę. A stoisko pełne rynkowych premier zostało nagrodzone statuetką ACANTHUS AUREUS.

Dobiegły końca Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2022 z udziałem blisko 400 wystawców z Polski i nie tylko. Poznańskie targi - jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej - to czas premier rynkowych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych warunkujących dalszy, dynamiczny rozwój.

Bardzo chętnie odwiedzane stoisko Drutexu - o powierzchni 300 metrów kwadratowych - było pełne rynkowych premier. Gościom targowym, poza już tradycyjnie budzącymi duże zainteresowanie oknami PVC wyprodukowanych w autorskim systemie IGLO, szczególnie do gustu przypadły drzwi zewnętrzne IGLO ENERGY. Duże zainteresowanie wzbudziły premierowe drzwi balkonowe otwierane na zewnątrz IGLO EXT wyposażone w spersonalizowaną szybę, która była istnym popisem technologii piaskowania.

Zaprezentowane drzwi aluminiowe wykonane w systemie MB-86 dwustronnie licowane to hit. Wzrok przyciągał ukryty pochwyt z podświetleniem Led RGB, które emitowało barwą światła wybraną przez Klienta. Drugim modelem z tej serii były drzwi z Front Glass czyli grafiką zamieszczoną na stronie zewnętrznej. Tu Klient może dostarczyć dowolną grafikę i uczynić drzwi unikalnymi.

Klientom szukającym stolarki aluminiowej bardzo podoba się możliwość wyboru szerokiej gamy wzorów i kolorów, a o te w Drutexie dba jedna z najnowocześniejszych malarni proszkowych aluminium na świecie, która jest gwarancją najwyższej jakości.

Tegorocznym hitem były również zaprezentowane systemy przesłon okiennych, a wśród nich cenione od lat przez klientów za design i niezawodność autorskie systemy rolet aluminiowych i PVC oraz tegoroczna nowość - żaluzje fasadowe. Wymienione rozwiązania idealnie sprawdzają się przy dużych przeszkleniach. Pozwalają regulować ilość światła słonecznego, a także chronić prywatność. Dodatkowymi ich zaletami są energooszczędność i poczucie bezpieczeństwa. Tu także można wybierać z bogatej palety barw.

W trend na duże przeszklenia wpisuje się idealnie pokazany na targach system drzwi tarasowych IGLO-HS wykonanych z PVC oraz aluminiowy system harmonijkowy MB-86 FOLD LINE. Oba zaprezentowane rozwiązania z pewnością dodadzą odpowiedniego charakteru każdemu budynkowi.

Dużym zainteresowaniem cieszyły rozwiązania z zakresu Smart Home, które dają wręcz nieograniczone możliwości w zakresie zarządzania i kontroli m.in. okien, drzwi, rolet, żaluzji fasadowych, bram garażowych czy oświetlenia i to praktycznie z każdego miejsca na świecie. Na stoisku Drutexu odwiedzający sami mogli przekonać się jak działa czytnik linii papilarnych a za pomocą smarfona sterować roletami i żaluzjami fasadowymi.

„Nasze stoisko było oblegane, a pytań mnóstwo. Klienci cenią sobie komfort użytkowy i jakość wykonania. Oczekują także indywidualnego podejścia i sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do ich wyobrażeń i potrzeb. Produkty Drutexu są odpowiedzią na te oczekiwania. U nas każdy produkt jest spersonalizowany, wyprodukowany pod konkretnego Klienta, nie produkujemy na magazyn. Wybierając stolarkę Drutexu możemy sprawić, że nasz dom będzie wyjątkowy.” – mówi Zbigniew Bartosiewicz, dyrektor handlowy na rynek polski. 

Termin ma znaczenie

Goście odwiedzający stoisko często pytali o czas realizacji zamówień stolarki okiennej z PVC. W Drutexie - na terenie Europy - wynosi on nawet siedem dni.

Złoty Akant za stoisko

Stoisko Drutexu zostało docenione nie tylko przez odwiedzających targi, ale też przez samych organizatorów, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymało nagrodę ACANTHUS AUREUS. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Niezwykle ważnym atutem tej nagrody jest to, że przyznawana jest przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

Podziękowanie za wieloletnią współpracę

Ostatniego dnia poznańskich targów, ich organizator Grupa MTP wręczyła Drutexowi pamiątkową statuetkę w ramach podziękowań za wieloletnią współpracę. Obecność międzynarodowej marki jaką jest Drutex z pewnością stanowi mocną pozycję w portfolio wystawców, podnosi prestiż samej imprezy oraz jest wielką atrakcją dla odwiedzających.

Zobacz także

Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Auto w darze dla Hospicjum Domowego
Hospicjum Domowe w Bytowie działa od 10 lat, niosąc pomoc najciężej chorym.
Więcej
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji - IGLO EDGE.
Więcej
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE
DRUTEX podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 
Więcej