10 / 01 / 2018

Autorski system rolet PVC Drutex już na rynku!

W styczniu br. Drutex wprowadził na rynek autorski system rolet z PVC będący wynikiem prac własnego działu badań i rozwoju. Nowoczesna konstrukcja wyróżnia się szeregiem innowacyjnych rozwiązań zapewniających zarówno komfort użytkowania jak i doskonałe parametry w zakresie energooszczędności.

Nowy system rolet nakładanych z PVC został w 100% opracowany przez inżynierów firmy Drutex. Wielomiesięczne prace nad rozwojem nowoczesnej technologii pozwoliły na stworzenie produktu w pełni odpowiadającego aktualnym trendom rynkowym i potrzebom Klientów.

Nakładane rolety z PVC to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. System umożliwia zabudowę od wewnątrz i z zewnątrz, dzięki czemu widoczna staje się tylko prowadnica, aluminiowy pancerz i dolna pokrywa rewizyjna, co stanowi wyraz nowoczesnego budownictwa.


Wyróżniki rolet Drutex

Optymalna budowa rolety i starannie dopracowane detale stanowią wyraz nowatorskiego designu. Największe zalety systemu Drutex tkwią w zastosowaniu rozwiązań niespotykanych u innych wiodących producentów rolet. Nowoczesne rolety z PVC zostały wyposażone m.in. w tzw. ciepłą konsolę wzmacniającą wykonaną z tworzywa sztucznego,co w przeciwieństwie do konsoli stalowych oferowanych na rynku, znacznie poprawia parametry w zakresie energooszczędności oraz pozwala uzyskać optymalną sztywność konstrukcji.

Jednocześnie firma proponuje Klientom możliwość połączenia rolety z różnymi systemami okiennymi, dzięki zastosowaniu specjalnego adaptera. To autorski projekt listwy łączącej roletę z oknem wyposażony w uszczelnienie, gwarantujące optymalną szczelność i pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej oraz przepuszczalności powietrza.  W zależności od montowanego okna i zastosowanego adaptera w ofercie dostępna jest skrzynka o wysokości 215 mm dla systemów Iglo 5 i Iglo Energy oraz 225 mm dla wszystkich pozostałych systemów Drutex. Z kolei lamele, wypełnione pianką termoizolacyjną, dostępne są w szerokościach 37mm, 42mm oraz 55mm.

Kolorystyka rolet

Roleta została zaprojektowana w inteligentny sposób, by montaż moskitiery był możliwy od zewnątrz i od wewnątrz pancerza rolety, a specjalnie zaprojektowane wzmocnienie roletyzapewnia optymalną sztywność systemu oraz odporność na parcie i ssanie wiatru.

Rolety Drutex dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Zarówno skrzynki jak i prowadnice wykonane z PVC i aluminiowe pancerze oferowane są w różnorodnej kolorystyce, w tym kolorach drewnopodobnych. Różnorodność napędów rolety i zabezpieczeń,odpowiada oczekiwaniom Klientów i wymogom nowoczesnego budownictwa.

Inteligentne systemy roletowe

Rolety Drutex idealnie wpisują się w koncepcję inteligentnego budownictwa popularnego nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nowoczesne systemy wyposażone są w technologię pozwalającą na sterowanie roletami za pomocą pilota, telefonu czy tabletu. Inteligentne rozwiązania stosowane w sterowaniu roletami przewidują również ich wyposażenie w czujniki atmosferyczne, dzięki czemu uzyskujemy bezkompromisowy komfort w przypadku zmiany pogody.

Autorskie rolety Drutex w systemach PVC dostępne są w ofercie firmy od początku br. i pozwalają na tworzenie spójnych projektów aranżacji wraz z nowoczesną stolarką okienno-drzwiową Drutex.

link

Zobacz także

Partnerzy DRUTEX obejrzą hit FC Bayern vs PSG z loży VIP na Allianz Arena
Partnerzy DRUTEX obejrzą hit FC Bayern vs PSG z loży VIP na Allianz Arena
Już dziś oczy całego piłkarskiego świata skierowane będą na monachijską Allianz Arenę, gdzie dojdzie do półfinałowego starcia FC Bayern Munich z Paris Saint-Germain. Mecz, który może przesądzić o awansie do wielkiego finału UEFA Champions League, z trybun obejrzą także partnerzy handlowi DRUTEX.
Więcej
Wystartowaliśmy z Drutex Birthday Challenge
Wystartowaliśmy z Drutex Birthday Challenge
Rozpoczynamy kolejną akcję sprzedażową Drutex Birthday Challenge, dedykowaną naszym Partnerom Handlowym w ramach obchodów 40-lecia firmy Drutex. To projekt, który łączy emocje rywalizacji sprzedażowej z atrakcyjnymi nagrodami oraz realnym wsparciem rozwoju sieci partnerskiej.
Więcej
Już w kolejnym tygodniu startuje VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
Już w kolejnym tygodniu startuje VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”
W dniach 8-9 maja 2026 roku w siedzibie firmy DRUTEX odbędzie się VI Studencka Konferencja „Okno na Budownictwo”. Wydarzenie organizowane jest przez DRUTEX we współpracy z Politechniką Gdańską.
Więcej