Aktualności

DRUTEX na targach w Paryżu

2015/11/13

W dniach 2-6 listopada br. odbyły się w Paryżu jedne z największych targów budowlanych na świecie – BATIMAT. W tegorocznej edycji uczestniczyło ok. 2600 wystawców z 57 krajów. 

Stoisko DRUTEX o powierzchni ok. 130 m2 zlokalizowane było w centralnym punkcie pomiędzy dwoma wystawienniczymi halami. Cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. Przyciągało zarówno nowoczesnym designem jak i prezentowanymi produktami, m. in.: innowacyjnym podnoszono-przesuwnym systemem drzwiowym IGLO-HS, oknami aluminiowo-drewnianymi w systemie  DUOLINE, drzwiami wejściowymi i balkonowymi, oknami IGLO ENERGY i IGLO 5. Uwagę zwiedzających przyciągały też nowoczesne systemy aluminiowe. Bogata oferta produktowa dostosowana do potrzeb klientów rynku spowodowała, że stoisko firmowe odwiedziły setki partnerów.

 

- To już kolejna edycja targów BATIMAT, w której wzięliśmy udział. Poza prezentacją naszej oferty, mieliśmy jednocześnie okazję spotkać się z naszymi obecnymi i potencjalnymi  partnerami handlowymi we Francji. Cieszę się, że tak wielu klientów odwiedziło nasze stoisko. To świadczy o rosnącym znaczeniu naszych produktów i oferty na rynku francuskim i pozwala nam pozytywnie myśleć o przyszłości. Rynek francuski jest dla nas jednym z najważniejszych rynków eksportowych. Jestem przekonany, że nasze znaczenie i udział w rynku będzie rósł dynamicznie.” – powiedział Rafał Gierszewski, dyrektor ds. handlowych DRUTEX S.A.


DRUTEX zwycięża w konkursie Rzeczpospolitej!
DRUTEX z sukcesem zamyka tegoroczny udział w targach międzynarodowych.

Zobacz także

Autorski system rolet PVC Drutex już na rynku!
W styczniu br. Drutex wprowadził na rynek autorski system rolet z PVC będący wynikiem prac własnego działu badań i rozwoju. 
Drutex ponownie wspiera WOŚP.
Drutex S.A. po raz kolejny zaangażował się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Drutex partnerem Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem!
Tegoroczna edycja Sylwestra TVP odbędzie się po raz kolejny w Zakopanem. Oficjalnym partnerem tego wyjątkowego wydarzenia został Drutex.