Witamy
newsletter 2013-07-16
Drutex Najlepsze okna

Za nami już sześć miesięcy 2013 r., przed nami szczyt sezonu w branży stolarki okienno-drzwiowej. Mimo sceptycznych spekulacji na temat spowolnienia na rynku, spadku popytu na materiały budowlane, DRUTEX inwestuje miliony i przygotowuje się do ekspansji. Realizujemy jedną z największych inwestycji tego roku w województwie pomorskim budując Europejskie Centrum Stolarki.

Na tym etapie prace już są bardzo zaawansowane, kończymy fazę związaną z robotami ziemnymi i zaczynamy stawiać konstrukcję stalową, czyli halę produkcyjną o wymiarach 420mx120m (szerokość x długość odpowiednio). Budujemy również infrastrukturę, drogi i inwestujemy w obiekty towarzyszące, co wiąże się z zakupem maszyn i urządzeń do produkcji oraz powiększeniem floty transportowej.

Dzięki nowej inwestycji zwiększymy moce produkcyjne i będziemy działać jeszcze sprawniej, szybciej, bardziej elastycznie dostarczając Klientom wysokiej jakości produkty. Wierzę, ze trzynastka w dacie „2013” okaże się dla nas szczęśliwa, bo dziś już jesteśmy pewni, że ten rok zostanie zapisany na kartach historii firmy. Tego typu inwestycje nie zdarzają się codziennie, bo nie każdy się na nie odważy. DRUTEX ma na tyle odwagi, by decyzji o tak ambitnych inwestycjach się nie bać. Za nami stoją bowiem miliony zadowolonych Klientów i lojalnych partnerów na całym świecie.

Leszek Gierszewski
Prezes
Drutex S.A.

 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.