Witamy
newsletter 2013-09-30
Drutex Najlepsze okna

Eksperci twierdzą, że pierwsze sześć miesięcy br. było najtrudniejszym okresem dla branży od 10 lat. Prawidłowość, która wydaje się być regułą dla branży, nie sprawdza się jednak w przypadku DRUTEX-u. Podsumowaliśmy pierwsze osiem miesięcy br. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w Polsce i pozostałych krajach UE wzrósł popyt na produkty DRUTEX S.A. Firma zanotowała wzrost wielkości sprzedaży ogółem o 11% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Po pierwszych ośmiu miesiącach zanotowaliśmy sprzedaż na poziomie 292 mln zł. Jednocześnie realizujemy największą w historii firmy inwestycję związaną z budową Europejskiego Centrum Stolarki, powiększamy sieć dystrybucji, inwestujemy w logistykę. Dzięki temu przygotowujemy się na kolejne miesiące, kiedy nasz potencjał produkcyjny podwoi się.

Produkcja 10000 okien dziennie robi wrażenie. Jeszcze większe wrażenie jednak wywołuje fakt, że ze spokojem obserwujemy rynek i w ogóle nie obawiamy się braku popytu na nasze produkty. Z optymizmem spoglądamy w przyszłość, a obecne zainteresowanie naszymi produktami w kraju i za granicą potwierdza, że idziemy w dobrym kierunku.

Leszek Gierszewski
Prezes
DRUTEX S.A.

 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.