Drutex Najlepsze okna
Szanowni Państwo,

Pierwsze sześć miesięcy 2012 już za nami, zatem nadszedł czas kolejnych podsumowań. Mam to szczęście, że mogę Państwu przekazywać wyłącznie pozytywne informacje dotyczące wyników DRUTEX-u. Nasza firma po raz kolejny osiągnęła wzrosty wielkości sprzedaży w kraju i za granicą, zrealizowała wielomilionowe inwestycje w zakresie produkcji i zarządzania oraz wdrożyła innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii dot. stolarki okienno-drzwiowej.
DRUTEX zamknął pierwsze półrocze swojej działalności z doskonałymi wynikami finansowymi. Wzrost przychodów ze sprzedaży wynoszący 25% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego stanowi potwierdzenie siły i możliwości wzrostu przedsiębiorstwa, a przede wszystkim rosnącego zainteresowania produktami firmy wśród Klientów w kraju oraz za granicą. A już teraz pozytywne opinie klientów na temat naszej stolarki odzwierciedlone zostały w przyznanym firmie tytule Złoty Laur Klienta 2012, który jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez grono klientów w Polsce!
Wierzymy, że to dopiero początek kolejnych znaczących sukcesów firmy na światowej scenie stolarki otworowej, a klienci będą mieli jeszcze wiele powodów do dumy z naszych produktów.

Leszek Gierszewski
Prezes
opis...
Konkurs fotograficzny „Twoje okno w świątecznym wydaniu”

25 grudnia 2012 roku DRUTEX rozpoczął konkurs fotograficzny „Twoje okno w świątecznym wydaniu” skierowany zarówno do profesjonalistów, jak też amatorów fotografii, jednocześnie posiadaczy okien i/lub drzwi firmy DRUTEX.

opis...
DRUTEX uzyskał pozwolenie na budowę kolejnych hal produkcyjnych. Firma powiększa potencjał.

DRUTEX uzyskał w dniu 7.12. 2012 r. pozwolenie na budowę kompleksu obiektów produkcyjnych wchodzących w skład Europejskiego Centrum Stolarki o łącznej powierzchni zabudowy wynoszącej 52,160.0 m² na przylegających do firmy terenach o łącznej powierzchni 22,9 ha.

opis...
DRUTEX już dziś odpowiada na przyszłą rewolucję energetyczną

Konsekwencją uchwalonej dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/31/UE w sprawie charakterystyki energetycznej budynków stała się konieczność wprowadzenia do polskich przepisów prawnych zmian zgodnych z przyjętymi w dokumencie założeniami.

opis...
Produkty na Medal

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że produkty DRUTEX-u (IGLO5 oraz IGLO5 Classic) zostały wyróżnione tytułem ,,Medal Europejski 2012” przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

opis...
RÓŻE GALI Z DRUTEX-em

W tym roku po raz pierwszy DRUTEX został partnerem prestiżowego wydarzenia Róże Gali organizowanego przez magazyn Gala. Rozstrzygnięcie plebiscytu wyróżniającego gwiazdy, osobowości i twórców, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w ostatnim roku nastąpiło podczas uroczystej gali 5 listopada br.w niezwykłych wnętrzach warszawskiego Ufficio Primo.

 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.