Drutex Najlepsze okna
Szanowni Państwo,

Sezon dla branży stolarki otworowej w pełni. Wydawałoby się, że miesiące od września do końca roku powinny być okresem jeszcze bardziej wytężonej pracy niż dotychczas. I faktycznie tak jest.

W przypadku DRUTEX-u mam jednak wrażenie, że sezon trwa cały rok. Jak inaczej bowiem można nazwać sytuację kiedy już od kilku miesięcy pracujemy wykorzystując 100% swoich możliwości produkcyjnych?

To niebywałe, szczególnie jeśli mówi się o kryzysie, spowolnieniu gospodarczym, pogorszeniu koniunktury, zwłaszcza w branży budowlanej. A my pokazujemy, że można, że potrafimy. 19% wzrost wielkości sprzedaży jaki zanotowaliśmy na koniec trzeciego kwartału to wielki sukces świadczący o zainteresowaniu i zaufaniu, jakim cieszymy się jako firma i jakim cieszą się nasze najlepsze okna.

Ten trend zamierzamy utrzymywać, zamierzamy trendy wyznaczać oraz zaskakiwać Klientów i rynek doskonałymi produktami. A kolejna niespodzianka jaką szykujemy dla Państwa, dla Klientów – już wkrótce. Jedno mogę powiedzieć, na pewno będzie bardzo miła! Jak zawsze w DRUTEX-ie!

Leszek Gierszewski
Prezes
opis...
Dookoła świata z DRUTEX-em

Z radością zawiadamiamy, że 11 grudnia br. ruszył nasz nowy konkurs na Facebooku – Dookoła świata z DRUTEX. Udział w nim może wziąć każdy, kto polubi nasz profil na FB.

opis...
DRUTEX wśród 20 najlepszych firm w Polsce!

DRUTEX został uhonorowany tytułem ,,Dobra Firma 2013”, przyznawanym przez dziennik ,,Rzeczpospolita” w ramach corocznego rankingu Lista 2000. Tym samym DRUTEX znalazł się w gronie dwudziestu najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Firma jest jednocześnie jedynym przedsiębiorstwem z branży stolarki okienno-drzwiowej, które zdobyło niniejsze wyróżnienie w dotychczasowej historii rankingu.

opis...
DRUTEX zaprasza na Sylwestra do Krakowa!

31 grudnia, w ostatnią noc roku, krakowski rynek zamieni się w spektakularną scenę żywiołów. Szampańskiej zabawie towarzyszyć będą: świetlne show, projekcje wizualne, a przede wszystkim szalone i niezapomniane przeboje wszechczasów, które wykonają największe polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy telewizyjnych show: X Factor i Mam Talent.

opis...
Szkło PRIVA LITE w oknach DRUTEX

DRUTEX wprowadził do swojej oferty nowoczesne szkło laminowane PRIVA LITE umożliwiające natychmiastową zmianę ze stanu przeźroczystego na matowy bez utraty ilości światła. Nowoczesna technologia zastosowana w oknach DRUTEX została przygotowana we współpracy z renomowaną firmą Saint-Gobain Glass.

opis...
DRUTEX na targach Batimat 2013

W dniach 4-8 listopada odbyły się w Paryżu jedne z ważniejszych francuskich targów stolarki otworowej – Batimat. To jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczo-targowych z branży budowlanej we Francji, która zrzesza ponad 3 tys. wystawców i ponad 400 tys. zwiedzających.

 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.