Dlaczego Drutex
YouTube
Home » O firmie » Jakość ISO

Jakość ISO

Przewodnią myśl firmy DRUTEX S.A. stanowi skoncentrowanie wysiłków poszczególnych jednostek organizacyjnych  przedsiębiorstwa dla osiągnięcia jego priorytetowego celu, jakim jest dostarczanie Klientowi produktów najwyższej jakości.

DRUTEX S.A. dysponuje systemem kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Dostosowanie cyklu produkcyjnego do międzynarodowych standardów jakości w firmie DRUTEX S.A. nie było procesem długoterminowym, co potwierdza fakt, iż w roku 1999 firma DRUTEX S.A. otrzymała nadane przez TÜV Management Service GmbH z Monachium międzynarodowych certyfikatów ISO 9001 oraz ISO 14001. Ów fakt odzwierciedla przekonanie, iż produkowana stolarka okienno-drzwiowa spełnia najwyższe wymogi techniczne, a jej znakomita jakość i estetyka odpowiada europejskim standardom.

Ciągłym dążeniem firmy DRUTEX S.A. jest zaangażowanie w realizację działań związanych z zapewnieniem najwyższej jakości oferowanych produktów, która pozwoliłaby jednocześnie zbudować uznanie wśród nowych Klientów przedsiębiorstwa oraz pielęgnować renomę firmy wśród odbiorców dotychczasowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

Światowa rozpoznawalność DRUTEX S.A., jej produktów oraz marki jest elementem wizji firmy w jej dążeniu do wysokiej dynamiki tempa rozwoju oraz utrzymania pozycji nr 1 na rynku stolarki okiennej. Założenie o zdobyciu pozycji lidera rynkowego odnosi się również do realizowanej na coraz większą skalę ekspansji zagranicznej DRUTEX S.A.