Dlaczego Drutex
Home » Kariera » Aktualne oferty pracy » SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
(ze znajomością języka francuskiego, włoskiego lub angielskiego)
Miejsce pracy: Bytów

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług
  • Realizacja i koordynacja działań wsparcia sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy.
  • Pracę w młodym zespole
  • Ambitne, samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy

Wymagania:

  • Wysoka motywacja i nastawienie na osiąganie celów
  • Samodzielność i proaktywne nastawienie do pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
  • Umiejętność analiz i skutecznego wyciągania wniosków
  • Umiejętność raportowania
  • Znajomość języka francuskiego, włoskiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail wsierzputowska@drutex.com.pl.

W nadesłanych dokumentach prosimy o zawarcie stwierdzenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.”

kontakt
+48 59 822 91 01

+48 59
822 91 04

Infolinia:
0 801 67 67 87