Dlaczego Drutex
YouTube
Home » Dla Partnera » Poradnik » Szaro i smutno – tak było wczoraj

Szaro i smutno – tak było wczoraj

Osiedla mieszkaniowe cieszą się coraz większą popularnością 


Blokowisko, brudne podwórko i brzydka fasada – bloki mieszkalne i osiedla mają często złą reputację. Ale taki obraz to już przeszłość i należy go odłożyć do lamusa. Dzisiaj zastąpiły go przestronne, zadbane parki i przyjemne fasady domów. Osiedla mieszkaniowe stanowią obiecujące rozwiązanie na przyszłość – szczególnie dla młodych rodzin: rozległe tereny zielone zachęcają dzieci do zabawy, a rodziców do odpoczynku. Kolorowe kwiaty i piękne drzewa uatrakcyjniają otoczenie i nadają mu przyjemne akcenty kolorystyczne. Wysokie fasady tłumią hałas uliczny oraz odgłosy dobiegające z zewnątrz, zapewniając miłą i spokojną atmosferę.

Jednolite fasady domów w kolorach jasnożółtego kamienia są przyjazne dla oka. Ten piękny widok uzupełniają okna i drzwi balkonowe w harmonijnie dobranych barwach. Projektanci i deweloperzy mieli pole do popisu i wykazali się wyobraźnią. „Duże okna z wąskimi profilami pozwalają na powiększenie powierzchni szklenia i zapewniają przytulnemu domowi sporą ilość światła dziennego, a jednocześnie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Świetne parametry okien w zakresie izolacji termicznej gwarantują wysoką efektywność energetyczną i przyczyniają się do oszczędności kosztów ogrzewania” – wyjaśnia Mirosław Furtan, dyrektor ds. jakości w firmie DRUTEX.

Spójna koncepcja projektowa pomaga tworzyć piękne otoczenie bez uczucia przytłoczenia lub dyskomfortu. Dzięki powierzchni wyłożonej jasną kostką brukową oraz trawnikom pełnym kolorowych kwiatów powstaje przyjazne środowisko do życia, w którym każdy chciałby zamieszkać.Elegancki i przyjazny – nowocześnie zaprojektowany kompleks mieszkalny zachęca do odpoczynku i gwarantuje komfort.
Kolorowe rabatki i przestronne trawniki wprowadzają akcenty kolorystyczne i stwarzają przyjazną przestrzeń do życia, która przypadnie do gustu zwłaszcza młodym rodzinom.

kontakt
+48 59 822 91 01

+48 59
822 91 04Infolinia:
0 801 67 67 87