Dlaczego Drutex
YouTube
Home » Dla Partnera » Poradnik » Odwaga w kolorach – wprowadzanie akcentów we własne cztery kąty.

Odwaga w kolorach – wprowadzanie akcentów we własne cztery kąty.

W dzisiejszych czasach szczególnie na przedmieściach oraz nowych zabudowaniach coraz silniejszy jest trend do ujednolicania domów pod kątem ich kształtu czy ogólnej formy. Dla tych, którzy chcieliby wyróżnić się spośród innych istnieje bardzo prosty sposób. Można to osiągnąć na przykład poprzez zastosowanie charakterystycznych okien i drzwi. Istniejąca na rynku szeroka oferta modeli, kształtów i kolorów stolarki okienno-drzwiowej umożliwia dowolną aranżacją wnętrza i pełne dopasowanie do stylistyki elewacji budynku.

W przedstawionym na zdjęciu domku jednorodzinnym zamontowane zostały drzwi i okna w kolorze ciemnozielonym, co już na pierwszy rzut okna wyróżnia dom z otoczenia. W kombinacji z pomarańczowymi cegłami elewacji dom niewątpliwie przyciąga uwagę. Fasada budynku wykonana z palonej cegły w jasnych odcieniach dodatkowo sprawia, że wygląd domu zyskuje niepowtarzalny charakter. Właśnie dzięki zastosowaniu różnych odcieni koloru pomarańczowego dom zaczyna emanować przyjemną energią, zaś kontrast z ciemną zielenią nadaje optycznie całości elegancji i charakteru. Zastosowane tu kolory odnaleźć można również w ogrodzie i działce przed samym budynkiem. Schodkowe podejście otoczone szarym i piaskowym grysem również komponuje się świetnie z całością przestrzeni i samym budynkiem. Zielone krzewy i małe drzewka dopełniają estetykę, nadając całości przyjemnej aury.

Mieszkając na przedmieściach lub nowych wybudowaniach zwrócić należy uwagę nie tylko na sam design budynku, lecz również na bezpieczeństwo. Ryzyko włamań w takich lokalizacjach jest stosunkowo wysokie, dlatego też zastosowanie wysokiej jakości okien i drzwi, również w wersji antywłamaniowej jest rzeczą niezmiernie ważną. „Szczególne znaczenie ma w tym przypadku sam profil PVC, który powinien być w klasie A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego, wyposażony w dużą komorę wzmocnienia stalowego. Trwałość stolarki podkreśla dodatkowo optymalna budowa profili. Portfolio Iglo Energy obejmuje zarówno systemy okienne jak i drzwiowe. Produkty wykonane są zawsze z materiału pierwotnego, w 100% bez recyklingu, wyróżniają się optymalną konstrukcją profili własnej produkcji i wyposażone są w nowoczesne okucia Maco Multi Matic KS, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.” – wyjaśnia Bogdan Gierszewski, dyrektor produkcji DRUTEX S.A. 

Dodatkowo produkty mogą być w pełni zindywidualizowane w zależności od preferencji i potrzeb Klientów.  Przykładowo istnieje możliwość zastosowania szyb bezpiecznych, antywłamaniowych jak i wykonania okien odpornych na włamanie w klasie RC N i RC 2 N. Na życzenie klienta można wybrać kolorystykę stolarki, a nawet dobrać inny kolor wewnętrznej i zewnętrznej folii spośród bogatej gamy aż 33 barw.  

Indywidualny wygląd i charakterystyczny design  - połączenie klasyki z nowoczesnym stylem zapewnia budynkowi szczególnego uroku.

Szeroka gama kolorów dostępna w firmie Drutex w różnych kombinacjach pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów w tym zakresie.

kontakt
+48 59 822 91 01

+48 59
822 91 04Infolinia:
0 801 67 67 87