Dlaczego Drutex
YouTube
Home » Aktualności » Aktualności 2013

Aktualności 2013

opis...

2013/12/13 | Dookoła świata z DRUTEX-em

Z radością zawiadamiamy, że 11 grudnia br. ruszył nasz nowy konkurs na Facebooku – Dookoła świata z DRUTEX. Udział w nim może wziąć każdy, kto polubi nasz profil na FB.
opis...

2013/12/03 | DRUTEX wśród 20 najlepszych firm w Polsce!

DRUTEX został uhonorowany tytułem ,,Dobra Firma 2013”, przyznawanym przez dziennik ,,Rzeczpospolita” w ramach corocznego rankingu Lista 2000. Tym samym DRUTEX znalazł się w gronie dwudziestu najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Firma jest jednocześnie jedynym przedsiębiorstwem z branży stolarki okienno-drzwiowej, które zdobyło niniejsze wyróżnienie w dotychczasowej historii rankingu.
opis...

2013/12/02 | DRUTEX zaprasza na Sylwestra do Krakowa!

31 grudnia, w ostatnią noc roku, krakowski rynek zamieni się w spektakularną scenę żywiołów. Szampańskiej zabawie towarzyszyć będą: świetlne show, projekcje wizualne, a przede wszystkim szalone i niezapomniane przeboje wszechczasów, które wykonają największe polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Wilki, Feel, Mrozu, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Future Folk, a także finaliści i uczestnicy telewizyjnych show: X Factor i Mam Talent.
opis...

2013/11/18 | Szkło PRIVA LITE w oknach DRUTEX

DRUTEX wprowadził do swojej oferty nowoczesne szkło laminowane PRIVA LITE umożliwiające natychmiastową zmianę ze stanu przeźroczystego na matowy bez utraty ilości światła. Nowoczesna technologia zastosowana w oknach DRUTEX została przygotowana we współpracy z renomowaną firmą Saint-Gobain Glass.
opis...

2013/11/14 | DRUTEX na targach Batimat 2013

W dniach 4-8 listopada odbyły się w Paryżu jedne z ważniejszych francuskich targów stolarki otworowej – Batimat. To jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczo-targowych z branży budowlanej we Francji, która zrzesza ponad 3 tys. wystawców i ponad 400 tys. zwiedzających.
opis...

2013/10/30 | Grafitowa uszczelka EPDM tylko w oknach DRUTEX-u

DRUTEX wprowadził do swojej stolarki PVC nową linię uszczelek EPDM renomowanej firmy Semperit. Nowa grafitowa uszczelka (kolor RAL 7024) stanowi nowość na europejskim rynku i jest dostępna wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A.
opis...

2013/10/28 | DRUTEX z wyróżnieniem Superwiktorii!

26 października w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski odbył się finał XVI edycji plebiscytu gospodarczego WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Podczas tegorocznego finału konkursu wyróżnienie Lidera w Branży Budowlanej otrzymał DRUTEX S.A.
< Poprzednie Następne >