Witamy
newsletter 2013-07-16

Za nami już sześć miesięcy 2013 r., przed nami szczyt sezonu w branży stolarki okienno-drzwiowej. Mimo sceptycznych spekulacji na temat spowolnienia na rynku, spadku popytu na materiały budowlane, DRUTEX inwestuje miliony i przygotowuje się do ekspansji. Realizujemy jedną z największych inwestycji tego roku w województwie pomorskim budując Europejskie Centrum Stolarki.

Na tym etapie prace już są bardzo zaawansowane, kończymy fazę związaną z robotami ziemnymi i zaczynamy stawiać konstrukcję stalową, czyli halę produkcyjną o wymiarach 420mx120m (szerokość x długość odpowiednio). Budujemy również infrastrukturę, drogi i inwestujemy w obiekty towarzyszące, co wiąże się z zakupem maszyn i urządzeń do produkcji oraz powiększeniem floty transportowej.

Dzięki nowej inwestycji zwiększymy moce produkcyjne i będziemy działać jeszcze sprawniej, szybciej, bardziej elastycznie dostarczając Klientom wysokiej jakości produkty. Wierzę, ze trzynastka w dacie „2013” okaże się dla nas szczęśliwa, bo dziś już jesteśmy pewni, że ten rok zostanie zapisany na kartach historii firmy. Tego typu inwestycje nie zdarzają się codziennie, bo nie każdy się na nie odważy. DRUTEX ma na tyle odwagi, by decyzji o tak ambitnych inwestycjach się nie bać. Za nami stoją bowiem miliony zadowolonych Klientów i lojalnych partnerów na całym świecie.

Leszek Gierszewski
Prezes
Drutex S.A.

opis...

2015/12/31 | DRUTEX partenaire du tournoi de football Amber Cup

Le 9 janvier prochain au stade Ergo Arena à Gdansk se déroulera le 10ième tournoi de football en salle Amber Cup avec la participation des équipes de l’extra classe et des joueurs célèbres. DRUTEX en sa qualité de promoteur de football de longue date, en particulier du football polonais, est devenu partenaire de cet évènement.
opis...

2015/12/17 | Pirlo, Lahm et Błaszczykowski vous souhaitent un Joyeux Noël !

Andrea Pirlo, Philipp Lahm et Jakub Błaszczykowski ont présenté leurs vœux sur un ton humoristique.
opis...

2015/12/04 | DRUTEX organise la séance photo avec le trio de footballeurs !

Mardi dernier, le 1er décembre 2015 à Munich les représentants de DRUTEX ont rencontré les trois ambassadeurs de la marque - Philipp Lahm, Jakub Błaszczykowsk et Andrea Pirlo.
opis...

2015/12/02 | DRUTEX parmi les marques polonaises les plus fortes !

Pour la deuxième fois consécutive DRUTEX a reçu le prix prestigieux Created in Poland Superbrands
opis...

2015/11/23 | DRUTEX clôture avec succès l’année de participation aux salons internationaux.

Cette année DRUTEX s’est démarqué par une forte présence aux cinq salons internationaux les plus importants dans le domaine de la construction.
 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.