Witamy
newsletter 2013-07-15

Za nami już sześć miesięcy 2013 r., przed nami szczyt sezonu w branży stolarki okienno-drzwiowej. Mimo sceptycznych spekulacji na temat spowolnienia na rynku, spadku popytu na materiały budowlane, DRUTEX inwestuje miliony i przygotowuje się do ekspansji. Realizujemy jedną z największych inwestycji tego roku w województwie budując Europejskie Centrum Stolarki. Na tym etapie prace już są bardzo zaawansowane, kończymy fazę związaną z robotami ziemnymi i za kilkadziesiąt dni zaczniemy stawiać konstrukcję stalową, czyli halę produkcyjną o wymiarach 420mx120m (szerokość x długość odpowiednio). Budujemy również infrastrukturę, drogi i inwestujemy w obiekty towarzyszące, co wiąże się z zakupem maszyn i urządzeń do produkcji oraz powiększeniem floty transportowej. Z produkcją ruszymy już jesienią, żeby móc odpowiedzieć na potrzeby rynku w kraju i za granicą. Zwiększymy moce produkcyjne o 100% i będziemy działać jeszcze sprawniej, szybciej, bardziej elastycznie dostarczając Klientom wysokiej jakości produkty. Wierzę, ze trzynastka w dacie „2013” okaże się dla nas szczęśliwa, bo dziś już jesteśmy pewni, że ten rok zostanie zapisany na kartach historii firmy. Tego typu inwestycje nie zdarzają się codziennie, bo nie każdy się na nie odważy. DRUTEX ma na tyle odwagi, by decyzji o tak ambitnych inwestycjach się nie bać. Za nami stoją miliony zadowolonych Klientów i lojalnych partnerów na całym świecie.

Leszek Gierszewski
Prezes
Drutex S.A.

opis...

2015/12/31 | DRUTEX partnerem fotbalového turnaje AmberCup

9. ledna na stadionu Ergo Arena v Gdaňsku se bude konat za účasti prvoligových týmů a slavných hráčů 10. turnaj v sálové kopané AmberCup. DRUTEX jako dlouholetý propagátor sportu, zejména polského fotbalu, se stal partnerem letošního ročníku
opis...

2015/12/17 | Pirlo, Lahm a Błaszczykowski přejí Veselé Vánoce!

Andrea Pirlo, Philipp Lahm a Jakub Błaszczykowski posílají vánoční přání ve vtipném tónu.
opis...

2015/12/04 | DRUTEX organizuje sesję zdjęciową z piłkarskim trio!

W miniony wtorek, 1 grudnia 2015 roku, w Monachium przedstawiciele DRUTEX spotkali się ze swoimi trzema ambasadorami marki - Philippem Lahmem, Jakubem Błaszczykowskim i Andreą Pirlo.
opis...

2015/12/02 | DRUTEX wśród najsilniejszych polskich marek!

DRUTEX po raz drugi z rzędu zdobył prestiżowe wyróżnienie Created in Poland Superbrands.
opis...

2015/11/23 | DRUTEX úspěšně uzavírá letošní účast na mezinárodních veletrzích.

DRUTEX se v letošním roce vyznačuje silným zastoupením až na pěti předních mezinárodních veletrzích v oblasti stavebnictví.
 ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
tel.: +48 59 822 91 01, fax: +48 59 822 91 03
www.drutex.eu, e-mail: drutex@drutex.com.pl
 
Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.